skip to Main Content
Американський журналіст Джошуа Яффа дав інтерв`ю та поради українським підліткам

Американський журналіст Джошуа Яффа дав інтерв`ю та поради українським підліткам

Волонтери Спілки «ПОРУЧ» запросили відомого військового кореспондента Джошуа Яффу поспілкуватися з дітьми-переселенцями в просторі безкоштовних гуртків ПОРУЧ-SPACE.

Спілка «ПОРУЧ» – це не тільки про розваги! Волонтери завжди дбають про розвиток та мотивацію своїх вихованців. Для молоді влаштовують зустрічі, де вони можуть дізнатися щось корисне й отримати цінні поради.

«Спочатку треба багато читати, аби у майбутньому гарно писати» – був перший месседж від Джошуа Яффи.

Надалі він рекомендував підліткам прочитати твори Хемінгуея, Фітцджеральда, Орвела для всебічного розвитку та пошуку натхнення. А ще розповів про те, як бути військовим кореспондентом, писати книжку, створювати матеріали для «The NewYorker».

До заходу долучилися учасники гуртків Speaking Club та Журналістика. Юні хлопці та дівчата мали можливість поспілкуватися з носієм мови та отримати поради щодо нових тенденцій в розвитку медіа, навички для журналістської роботи. А це нашим медійникам вкрай важливо. Адже вони вже мають журналістський досвід – випуск першої власної газети. Саме її й отримав у подарунок гість. І, звісно, журналісти-початківці не втратили можливість взяти інтерв’ю у Джошуа Джаффи.

 

«Перша стаття, де мене помітили і я довів свій потенціал, була у 2014 році. Тоді в мої плани не входило стати воєнним кореспондентом. Я написав текст про російського військового. Це був, свого роду, міні-детектив про те, як російський солдат опинився в Україні. Адже на той час Росія спростовувала конфлікт з вашою державою», – розповів журналіст.

Захід проходив у форматі відкритого діалогу. Тож учасники speaking club мали можливість спілкуватися безпосередньо з носієм мови та попрактикуватися англійської.  Зустріч була продуктивною та дуже сподобалася нашим підліткам. Вони із великим зацікавленням слухали настанови гостя, які в майбутньому їм допоможуть побудувати власну траєкторію успіху.

Запрошуємо ваших діток відвідувати наші гуртки в просторі ПОРУЧ-SPACE. Тут вони зможуть круто проводити час, розвиватися та знаходити нових друзів!

Back To Top