skip to Main Content

Курс "Розкривай потенціал"

Емоційна підтримка та стресостійкість для дітей

Правий берег,
вул. Жилянська 30-А

Вік: 6-12 років

Кількість: 10

Тривалість курсу: 3 місяці

По п’ятницям з 16:00 до 17:30

Група присвячена емоційній та психічній стабілізації дітей. Під час заняття ми будемо розмовляти, грати та малювати. Завдання наших груп – допомогти дітям відчути себе краще, допомогти з соціалізацією та навчити долати стреси, які іноді виникають у житті.

 

Вітаємо у світі де підлітки ростуть у мудрих та емоційно здорових особистостей! Наш курс – це магія психології, розкрита через інтерактивні ігри, дискусії та творчі завдання.

Тут ваші діти зможуть розкрити свій потенціал, заспокоїти внутрішні бурі та навчитися керувати своїми емоціями. Наш досвідчений психолог допоможе їм зрозуміти себе краще, знайти власний шлях та впевнено крокувати в доросле життя.

До нас приєднуються тіні, щоб перетворитися на яскравих зірок, готових розцвітати в будь-яких ситуаціях. Разом ми будуємо майбутнє з мудрістю та впевненістю! 

Програма курсу

“Як спілкуватися з однолітками”

Заняття присвячено комунікативним навикам та вмінню взаємодіяти з оточуючими. А також тому, як долати сором’язливість у спілкуванні.

“Наше майбутнє”

Заняття допоможе зрозуміти, чого нам хочеться від майбутнього, та ким ми себе в ньому бачимо. А також ми навчимося будувати плани на майбутнє.

“Навички, які стануть нам у нагоді”

Розуміння того, які якості та риси характеру допоможуть нам на нашому життєвому шляху, та як можна їх розвивати.

“Творчість, як спосіб самовираження”

Мистецтво – це частина нашого життя. І коли ми створюємо щось самі, це допомагає нам краще зрозуміти себе. Заняття присвячено тому, як ми можемо через творчість стати краще.

Форма реєстрації

Форму вже закрито =(

Back To Top