skip to Main Content

Розкривай потенціал

Емоційна підтримка та стресостійкість для дітей

Правий берег,
вул.Чорновола, 25

10.10.2023початок першого потоку

Вік: 10-12 років

Кількість: 15

Тривалість навчання: 1 місяць

Загальний опис: Під час війни стан наших дітей може погіршуватися. Наприклад, зростає тривога, виникає бажання замкнутися від інших, або з’являється пригнічений настрій.

На нашій групі діти матимуть змогу поділитися своїми переживаннями, з користю провести час, та отримати безліч позитивних емоцій.

 

Короткий опис: Вітаємо у світі де підлітки ростуть у мудрих та емоційно здорових особистостей! Наш гурток – це магія психології, розкрита через інтерактивні ігри, дискусії та творчі завдання.

Тут ваші підлітки зможуть розкрити свій потенціал, заспокоїти внутрішні бурі та навчитися керувати своїми емоціями. Наш досвідчений психолог допоможе їм зрозуміти себе краще, знайти власний шлях та впевнено крокувати в доросле життя.

До нас приєднуються тіні, щоб перетворитися на яскравих зірок, готових розцвітати в будь-яких ситуаціях. Разом ми будуємо майбутнє з мудрістю та впевненістю! 

Програма курсу

“Як спілкуватися з однолітками”

Заняття присвячено комунікативним навикам та вмінню взаємодіяти з оточуючими. А також тому, як долати сором’язливість у спілкуванні.

“Наше майбутнє”

Заняття допоможе зрозуміти, чого нам хочеться від майбутнього, та ким ми себе в ньому бачимо. А також ми навчимося будувати плани на майбутнє.

“Навички, які стануть нам у нагоді”

Розуміння того, які якості та риси характеру допоможуть нам на нашому життєвому шляху, та як можна їх розвивати.

“Творчість, як спосіб самовираження”

Мистецтво – це частина нашого життя. І коли ми створюємо щось самі, це допомагає нам краще зрозуміти себе. Заняття присвячено тому, як ми можемо через творчість стати краще.

Форма реєстрації


    Згоден на обробку персональних даних

    Back To Top