skip to Main Content

Мистецтво під мікроскопом

Лівий берег,
Харківське шосе, 190, кафе «Гніздо»

Вік: 8-12 років

Кількість: 6

Тривалість навчання: 3 місяці

Кількість потоків: 3

Загальний опис: Це освітній та розвивальний захід, спрямований на використання мистецтва та творчості для психологічного розвитку та самовираження дітей через виконання художніх завдань та проектів, які спонукають дітей до творчості та самовираження. Групові та індивідуальні мистецькі проекти, які допомагають розвивати співпрацю та роботу у команді; малювання та створення арт-терапевтичних робіт, які допомагають дітям виразити свої почуття та думки, надають можливість дітям розвиватися не лише творчо, але й емоційно та соціально, сприяючи їхньому психологічному зростанню та самовираженню через мистецтво. Використання різних матеріалів і технік, таких як акварель, олівці, глина тощо дозволяють вибудувати власний стиль, бути собою і проявити своє “я”.

 

Короткий опис: На наших заняттях ми розвиваємо учасників у всіх аспектах мистецтва: від малювання та скульптури до фотографії та акторської майстерності. Тут кожна душа має можливість вільно виразити себе, надихнутися й надихнути інших.

Ми дозволяємо творити, експериментувати, й відкривати нові горизонти. Твої ідеї стають живими шедеврами, і ти береш участь у створенні неймовірних проектів разом зі своєю творчою спільнотою.

З гуртком “Малювання під мікроскопом” ти не просто вивчаєш мистецтво – ти стаєш частиною нього, оточений однодумцями, які розуміють твоє прагнення до самовираження та творчості. Давай разом перетворимо світ навколо нас в широкий полотно для наших творчих ідей!

Програма курсу

Детальний розбір мистецтва (кожне з занять буде логічним продовженням попереднього і повернення до попередньої теми не передбачається):

 • Періодизація в мистецтві (від первісного мистецтва до сьогодення)
 • Розібратися в понятті “стиль”, “напрямок”, “епоха”
 • Ознайомлення з українським живописом
 • Відомі митці української культури.
 • Розвинення уяви
 • Набуття базових навичок роботи з кольором та побутові композиції
 • Вибудовування власного стилю

Форма реєстрації


  Згоден на обробку персональних даних

  Back To Top