skip to Main Content

«Кулінарне Монстроведення: Розпис печива до Геловіну »

Правий берег,
вул.Чорновола, 25

Для діток які жодного разу не відвідували простір ПОРУЧ-SPACE (не були на гуртках, святах, таборі, фестивалі та інших майстер-класах)

Дата: 29.10.2023

🕒 Час: 13:00-14:00

🧙‍♂️ Вік: 7-9 років

Кількість: 15

🕒 Час: 14:30-15:30

🧙‍♂️ Вік: 10-13 років

Кількість: 20

🕒 Час: 16:00-17:00

🧙‍♂️ Вік: 14-16 років

Кількість: 20

Вітаємо, молоді майстри та гурмани!

 

Ми запрошуємо вас на захоплюючий майстер-клас зі створення геловінського мистецтва, який точно розбавить вашу святкову атмосферу. Цього разу ми будемо вчити, як розписувати печиво у формі лякаючих та смішних чудовиськ! Ваша власна творчість поєднається зі смачними солодощами у справжню магію геловінських смаколиків.

 

Ми забезпечимо всі необхідні матеріали та печиво, а наші професійні інструктори навчать вас та ваших дітей всім секретам розпису та створення геловінських шедеврів. Дитячі творіння ідеально підходять для розташування на столі під час святкування Геловіну та ,безумовно, приймуть участь у створенні найсмачнішого атмосферного декору. Також на вас чекає жахливо-класнюча фотозона!

Не пропустіть можливість зануритися у світ геловінської творчості та смаколиків. Зробіть своє свято найособливішим та найсмачнішим, приєднуйтесь до нас!

Для реєстрації, будь ласка, заповніть форму нижче. Не забувайте сповістити нас, якщо ви не зможете прийти, щоб інші діти могли взяти ваше місце. Це ви можете зробити, відповівши на лист-запрошення, який вам надійде після обробки замовлення.

Ми гарантуємо безліч радості та кулінарних відкриттів для всієї родини.

З нетерпінням чекаємо вас та ваших маленьких майстрів! Нехай цей Геловін стане найсмачнішим та найсолодшим святом у вашому житті.

Реєстрацію завершено!

Back To Top