skip to Main Content

Курс Гештальт терапії для дорослих

Правий берег,
вул. Черновола, 25

Вік: 18+

Кількість: 15

Тривалість навчання: 3 місяці

Кількість потоків: 3

Загальний опис:  Психологічна підтримка потрібна не лише дітям, а й дорослим. Якщо ви хочете розібратися зі своїми питаннями і проблемами, спробувати зрозуміти, як жити далі, звідки брати ресурси, де шукати сили чи просто побути в колі тих, хто поставиться із розумінням, запрошуємо у групу. 

Кожна зустріч має свою тематику, але приходити можна із будь-якими запитами, і у вас буде змога з ними попрацювати. Викладач у своїй роботі застосовує методи з арт-терапії і гештальт-терапії.

 

Короткий опис: У нашому гуртку кожен учасник стає майстром власної життєвої симфонії! 

Ми віримо, що кожна душа – це мозаїка почуттів, думок та досвіду. У групі Гештальт-терапії ми допомагаємо розкрити ці мозаїчні барви і створити власний шедевр життя.

Заняття – це подорож до глибини свідомості, де ти дізнаєшся багато про себе та свої внутрішні резерви. Завдяки Гештальт-терапії ти зможеш пізнати себе краще, подолати обмеження та знайти рішення для гармонійного розвитку.

Приєднуйся до нашої творчої спільноти, де кожен момент – це можливість відкрити нові горизонти і засвітити світ власним світлом. З нами ти зможеш звільнити творчість та самовираження, стати митцем свого життя!

Форма реєстрації

    Згоден на обробку персональних даних

    Back To Top